Obsah

Vážení spoluobčané,

www stránky obecních úřadů musí splňovat řadu zákonů jako např. zák. 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím, který ukládá obcím povinně zveřejňovat vybrané informace.

Současně máme za povinnost provozovat tzv. elektronickou úřední deskue-podatelnu, které pomáhají občanům snadněji komunikovat s úřadem.

WWW stránky chápeme jako jednu z dalších služeb pro Vás občany, a proto se vynasnažíme v maximální možné míře informovat obyvatele o aktuálním dění v obci nad rámec zákonem stanovených podmínek.

Pevně věřím tomu, že se naše stránky stanou pro drtivou většinu občanů místem, kde může každý získat potřebné informace pro snadnější komunikaci s úřadem a život v obci.

PaedDr. Šárka Kunčíková
Starosta

Novinky

19.08.2019

Dovolená MUDr. Bartošík

MUDr. Bartošík oznamuje, že nebude z důvodu dovolené ordinovat ve Štěpánově ve čtvrtek 22.8. a v pátek 23.8.2019. Zastupuje MUDr. Prudká ve Víru a v Rovečném. Podrobné informace v příloze.

Detail Aktuality

15.08.2019

Průzkum internetu v domácnostech ČR

Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR ve spolupráci s firmou Grant Thornton Advisory vyzývá občany ke spolupráci na zjišťovacím dotazníku o poptávce českých domácností po internetu. Více v přiložené příloze. Dotazník najdete na: https://grantthornton.eu/pruzkumint/ a je možné jej vyplnit do 22.8.2019.

Detail Aktuality

14.08.2019

3.vlna kotlíkových dotací v Kraji Vysočina

3.vlna kotlíkových dotací v Kraji Vysočina -Harmonogram informačních schůzek pro žadatele na ORP

Detail Aktuality

13.08.2019

MUDr. Kroupová nebude 15.8 a 22.8. ve Štěpánově ordinovat

MUDr. Kroupová - dětská lékařka oznamuje, že z důvodu zastupování MUDr. Pecinové v ordinaci v Bystřici nad Pernštejnem nebude ve čtvrtek 15.8. a 22.8. ve Štěpánově ordinovat. Děkujeme za pochopení.

Detail Aktuality